reklama

Jitka Sedláčková najela na správnou životosprávu. Stejně jako uchazeči o finále soutěže Muž roku

reklama

Herečka Jitka Sedláčková dostala pokárání od lékařů. Málo pije a nepravidelná strava při hereckém životě také není ideální. Má zvýšený cholesterol a hrozí, že od lékaře vyfasuje prášky. Herečka se zařekla, že pitný a stravovací režim upraví a hlavně ho bude dodržovat.

O správnou životosprávu se starají také účastníci prvního castingu soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku, kde do castingové poroty Jitka Sedláčková zasedla a nejen ona, ale i producent Gabriel Grillotti, MUDr. Zuzana Macko z Kliniky Face Expert, Petra Dobrovská majitelka Knihy Dobrovský, Mužové roku Matyáš Hložek, František Knobloch, Dominik Chabr či Rostislav Procházka, pojišťovák Honza Jan Ondroušek či Barbara Kirchnerová redaktorka z TV Prima. 

„No, já jim to moc nevěřím, ucházejí se o soutěž. Já když jdu do divadla na casting, tak se také dělám hubenější. Taky si vezmu stahovací prádlo a dělám, že jsem štíhlá. Myslím, že principy správné výživy se mají občas porušit, aby člověk věděl, že žije, že se může přejíst, přepít, přejásat. Můj partner rád a dobře vaří a právě od toho mám ten cholesterol,“ smála se Jitka Sedláčková, ale obratem vážně dodala: „Já jsem pro zdravou stravu, dneska už také do pusy nedám kdeco. Vybírám si, kde to kupuju, odkud potravina pochází. Klidně si uvařím i na vodě. Nechci brát léky. Chci to vybojovat sama za sebe. Zmenšuji dávky jídla, jím pravidelně, piju vodu,hodně chodím. To je základ.“

Jitka Sedláčková na castingu Muže roku přiznala, že její partner má charakterové rysy, jaké by měl mít Muž roku. „Gentlemanství má v sobě. Kdyby byla soutěž pro gentlemany, ať klidně jde. Myslím ale, že by nešel, protože se nerad sám předvádí,“ usmívala se Jitka Sedláčková a partner Pavel Töpfer jí se smíchem vpadl do řeči: „Když vidím ty mladé muže, je mi z toho smutno. Kdyby ta soutěž byla v květnu 1963, tak do toho jdu. To jsem byl na vrcholu.“ Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo! „Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama