reklama

Oblíkni se jako Verešová: Modelka si oblíbila značku KRISTIANNA

reklama

Když už se modelka Andrea Verešová o nějaké značce vyjádří, že je fakt dobrá a že ji ráda nosí, pak už je to něco. Česko Slovenská kráska má vkus a nechválí jen tak pro nic za nic a potrpí si na luxus. Značka KRISTIANNA se však stává nedílnou součástí jejího šatníku. Dokonce v jejích outfitech pózovala pro prestižní magazín Millenium.

Není mnoho značek, které by vás opravdu vzaly za srdce. Na trhu je jich sice velká spousta, ovšem jen málo je kvalitních. KRISTIANNA je však v tomto ohledu jedinečná. Mladá návrhářka původem z Arménie totiž dokáže vykouzlit kolekce, které doslova berou dech. „Jsem ráda, že se mé modely líbí. A když si je zamiluje taková hvězda jako paní Verešová, je to úžasné,“ pochvaluje si Kristina, jejíž showroom nedaleko Pařížské ulice v Praze samozřejmě můžete navštívit i vy. 

Přesvědčte se sami o tom, že když mluvíme o kvalitě a originalitě, není to jen mlácení prázdné slámy. Doménou mladé návrhářky je kůže, pro kterou si osobně jezdí do Itálie. Její práci nijak zásadně neovlivnila ani pandemie koronaviru, takže budete mít jistě z čeho vybírat.

Kristina zkrátka ví, co dělá. Verešová v jejích outfitech nejen chodí na různé akce, ale také focení do Millenia se povedlo na výbornou. Modelka je totiž neuvěřitelně sexy. KRISTIANNA se tímto dostala na absolutní vrchol a začíná být jednou z nejluxusnějších značek v České republice. „Zájem mě těší. Nejen od celebrit, ale i běžných lidí. Myslím si, že také oni dokáží ocenit kvalitu a v módě se vyznají. Všechny tak zvu do svého showroomu, těším se.“

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama