reklama

Arsov kouzlil pro magazín Forbes! Za modelku si vybral krásnou Gábinu

reklama

Kadeřník Tomáš Arsov patří v České republice dlouhodobě ke špičce ve svém oboru. On a jeho tým dokáží vykouzlit opravdu úžasné věci. Není tedy náhodou, že si ho teď vybral magazín Forbes, aby předvedl, co dokáže. Jako modelku si vybral sexy Gabrielu Gášpárovou. Nutno říct, že výsledek jejich společného úsilí stál opravdu za to!

Zatímco Arsov už je zavedenou a prověřenou značkou, pro Gábinu je svět luxusu a bohatství zatím stále ještě nový. Má už sice za sebou několik prestižních kampaní pro velké klienty, tohle je ale přeci jen malinko něco jiného. „Nikdy bych nevěřila, že já budu v časopisu Forbes. Je to jeden z mých snů. Navíc Tomáš je neuvěřitelný profesionál, obdivuji jeho práci,“ pochvalovala si spokojená rodačka z Velké Bíteše, která v Praze studuje vysokou školu. Spolupráce s Arsovem, za kterým dorazila do jeho parádního showroomu v centru metropole, pro ni navíc bude dlouhodobá. Kadeřník si ji totiž vybral jako jednu ze svých tváří.

O tom, jak se jim společné dílo podařilo, se můžete přesvědčit i vy. Nové číslo Forbesu vychází už na začátku října. Gábina jistě neudělá ostudu. Za prvé je přirozeně krásná a za druhé svůj půvab doplnila šperky od značky Cartier, brýlemi Dita a šaty KRISTIANNA. Máme se tedy na co těšit. A kdo ví, třeba právě Forbes bude její vstupenkou k dalším zajímavým zakázkám. Vždyť jaký jiný magazín by měl být doslova našlapaný miliardáři? „Já jsem skromná holka, stačí mi málo. Nepotřebuji k životu hromady peněz. Ale když už by byly, nezlobila bych se,“  smála se Gášpárová. Tak uvidíme…

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama