reklama

Vycházející modelingová hvězda Tulcová: Jsem vděčná, jak mi ve škole vycházejí vstříc!

reklama

Známá olomoucká rodačka, dvacetiletá Tereza Tulcová, toho stíhá hodně. Při studiu zdravotnické školy v Hranicích zvládá ještě fotit. Nikdy by to však nebylo možné, pokud by jí ve škole nevycházeli maximálně vstříc a neumožnili jí individuální studijní plán. Sama Tereza si to moc dobře uvědomuje a profesorskému sboru, včetně paní ředitelky Mgr. Hany Čamborové, je moc vděčná.

Když Tereza přišla z Olomouce do Prahy a řekla, že by chtěla zkusit modeling, hodně lidí ji nebralo vážně. Dá se to pochopit, dívek s podobným snem je mnoho. Jenže Tereza vše vzala za správný konec. Začala na sobě makat a výsledek se dostavil, nedávno například fotila pro známou značku Bogner. Už předtím nafotila kolekci luxusních šperků atd. Ale jak už bylo řečeno, nic z toho by nešlo, kdyby jí ve škole házeli klacky pod nohy. To se naštěstí neděje. „Jsem za to opravdu moc vděčná. A také šťastná. A to že dokonce mám individuální plán a je fakt bomba,“ pochvalovala si Tulcová.

Tereza chce poděkovat hlavně i paní třídní učitelce Mgr. Jarmile Doleželové. „Je opravdu zlatá. Bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. A abych řekla pravdu, i díky ní se moc těším do zaměstnání, až budu moci ošetřovat pacienty,“ usmívá se sympatická slečna. Ze spolupráce s Terezou má radost i paní ředitelka. „Jsem ráda, že studentům můžeme nabídnout individuální plán. Speciálně Tereza dokazuje, že se vše dá skloubit dohromady. A dobře tím prezentuje i naši školu a dokonce nám zajistila i sponzorský dar od kadeřnického studia Shiny (https://shinystudio.cz/). V době, kdy nám enormně stoupají náklady (https://www.tiktok.com/@tomiospd/video/7180141220683861253?_t=8ZUPhGA4jll&_r=1), je pro naši školu každý takový dar moc cenný,“ uzavřela paní ředitelka.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama