reklama

Zpěvák Gabriel Grillotti: Nebezpečí při natáčení klipu mě neodradilo

reklama

Přestože má italský producent a zpěvák Gabriel Grillotti za sebou nepočítaně písní a klipů, do podvědomí českých posluchačů se dostal hlavně písničkou Pro tebe, kterou nazpívali s Dominikou Gottovou. Tentokrát se ale Grillotti odvrátil od romantického rozpoložení a od boku vystřelil letní taneční song Cest l’amour, který nazpíval a klip natočil na pirátské lodi v Mexiku. Natáčení však ke slunečné atmosféře mělo hodně daleko!

„Točili jsme na lodi za krásného počasí, slunečná, modrá obloha. Náhle se zatáhlo, zvedl se vítr a přišla blesková bouře doprovázená vichrem. Kvůli větru spadli tři herci, piráti, do vody. Kolem nich se okamžitě začaly hemžit dravé barakudy. Ihned jsme kluky vytáhli zpátky na palubu, než je ryby pokoušou. Zvláštní bylo, že jakmile se dostali do bezpečí na loď, přestalo pršet a vyšlo zase sluníčko. To nevymyslíte!“ uvedl zpěvák Gabriel Grillotti a dodal. „Já, jako producent a zpěvák jsem jásal, protože mít tyhle přírodní kulisy ve videoklipu by bylo nepřekonatelné. Ale musel jsem hledět na bezpečnost herců i štábu. A hlavně jsme měli dost práce se záchranou těch tří kluků. Vždycky se něco překvapivého stane, protože život je pestrý a ne vůbec lehký. Neodradilo mě to, nesmíš se bát žít.“

Cest l’amourje hodně letní písnička. Chytí za srdce a hned se vidíte na pláži nebo u bazénu u baru a chce se vám tančit. „Ano, to jsou přesně ty situace, kam se písnička hodí. Dobrá parta lidí, pohoda. Dá se u toho i dobře opít, protože písnička i videoklip k tomu vyloženě láká. Videoklip je hodně fresh, je taneční a piráti a tam hodně popíjí,“ doplnil Gabriel Grillotti, který píseň nazpíval ve francouzštině.

Hudbu k písni složil Dario Carli, Grillottiho dlouholetý dvorní skladatel a píseň si otextoval sám zpěvák. Piráty si zahráli profesionální tanečníci z Mexika. Jediný Čech, který se tam mihne, je David Strnad, druhý Muž roku 2020.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama