reklama

Bára Fišerová je prý masový upírek

reklama

Oblíbená herečka Bára Fišerová, která je známá především ze seriálu Sestřičky, ochutnala ty nejlepší steaky a masové speciality v Praze. Připravovali je skvělí kuchaři v rodinné restauraci El Gaucho, jejíž ambicí pod vedením Danyho Himi, zakladatele a CEO je, aby se podnik stal synonymem těch nejkvalitnějších steaků.

Do centra metropole se seriálová sestřička vydala se svojí kamarádkou a rozhodně si večer opravdu užívaly. A jaké steaky má Bára nejraději? „Ač na to nevypadám, mám nejradši co nejkrvavější, jsem takový upírek… Když steak rozkrojím musí z něj vytéci ta krvavá šťávička, miluji je skoro syrové, ale nepohrdnu žádným zpracováním, protože každý kvalitní steak je pro mě vynikající,“ prozradila herečka s postavou holčičky, která považuje steakový koncept El Gaucha za neodolatelný. Už dnes se těší až na toto skvělé místo pozve svoji maminku.

Sympatickou herečku již brzy můžete vidět v novém českém celovečerním filmu Město, který je první celý originálně natočený na mobilní telefon. A zajímá-li vás, v jaké roli usměvavou Báru uvidíte, tak opět v roli zdravotní sestřičky. Pokud ji chcete vidět i v jiných rolích, vydejte se za třeba do Divadla Bez Hranic, kde hrají samé lepší kusy od komedií až po detektivky.

Instagram a Facebooku

Foto: El Gaucho a Herminapress

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama