reklama

Jak sbalit krásnou floristku? Přeci na pořádný steak!

reklama

Pracovat s květinami může být pro celou řadu žen splněný sen. Celý den mezi voňavými pugéty, to je zkrátka něco úžasného. Vyprávět o tom může i osmadvacetiletá Hanka, která je floristkou u firmy Florea.cz a květinám doslova propadla.

Zhruba před čtyřmi lety začala do společnosti Florea chodit na brigádu. Tenkrát ještě netušila, že se květiny stanou její obrovskou láskou. „Většinu věcí jsem se naučila sama. Zkrátka mě to chytlo,“ usmívá se maminka šestileté holčičky. Jinak vystudovala gymnázium ve Stříbře, s květinami tedy škola měla pramálo společného. „Mám ráda výzvy, baví mě se neustále zlepšovat,“ říká floristka, na které je vidět, že jí práce opravdu velmi baví. Kdykoli se na ni totiž podíváte, na tváří ji září spokojený úsměv.

Jak to je ale vlastně s muži, když je žena s květinami denně? Mohou jí vůbec ještě sbalit třeba na pár růžiček? „Je fakt, že v tomto ohledu to mají těžké. Na druhou stranu mě nebalí na květiny, ale na dobré jídlo. Největší úspěch u mě sklízí hovězí steak,“ dává takový drobný tip sympatická blondýnka. Sama také moc ráda vaří a peče. Když má volno, tak cestuje a jak sama říká, ráda navštěvuje krásná místa. A čas si samozřejmě najde na přátele a kamarády. A co je jejím největším úspěchem v životě? „Moje krásná dcera a práce, pro kterou žiji.“

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama