reklama

Gášpárová se dá na dráhu závodnice? Už si vyzkoušela kamion Buggyry!

reklama

Kdo by to do této na pohled křehké dívenky řekl? Když si v rámci natáčení dalšího dílu pořadu UKAŽ SE!, který pravidelně vysílá stanice SPORT 5, sedla do závodního trucku stáje Buggyra Racing, nemohla si to vynachválit. Rodí se zde snad nová hvězda?

Gášpárová by nebyla zdaleka první ženou, která by si vyzkoušela rychlé vozy. Jen namátkou můžeme zmínit Sophii Floersch, která se nyní prohání v závodech seriálu DTM. Nebo třeba dcery Martina Koloce Yasmeen a Aliyyah, se kterými se Gabriela také potkala. „Jsou to fajn holky, hodně mi toho řekly a také jsme si zablbly,“ usmívala se sexy brunetka. Pověsí tedy modeling a herectví na hřebík? „Nene, moc mě to baví a končit s tím určitě nehodlám. Ale nevylučuji, že bych si někdy zazávodila jen tak pro radost.“

Není to určitě nic nereálného. Jen si vzpomeňte, jak si ji coby spolujezdkyni nedávno pochvaloval rallye závodník Václav Pech junior. A jak se nám podařilo zjistit, manažer Gášpárové jí slíbil, že si určitě bude moc zazávodit. Posadí se tedy po trucku i do nějakého závodního speciálu? Nejspíš to nebude dlouho trvat a my slibujeme, že budeme určitě u toho! UKAŽ se s Gabrielou Gášpárovou ze zákulisí stáje Buggyra Racing si na SPORT 5 můžete zapnout v sobotu 8. května v 10.20.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama