reklama

Gašpárová je hereckým objevem roku. Rozhodli o tom sami čtenáři

reklama

Rok 2020 nepřinesl pouze koronavirové šílenství, ale také spoustu dobrých věcí. Přesto, že se premiéry filmů odkládaly a producenti a režiséři měli pořádně zamotané hlavy, mnoho skvělých snímků vzniklo. Zkrátka česká herecká scéna měla co nabídnout. A to je dobře.

Říká se, že úspěch filmu závisí na tom, kolik slavných herců se zvučnými jmény se do něj obsadí. Do určité míry to může být pravda. Ale co když jednoho dne „dojdou“? V každém případě je skvělé, že se někteří režiséři nebojí dávat šanci mladým a neokoukaným hercům a herečkám, často bez předešlých zkušeností. Každý rok někdo zazáří, ukáže se v parádním světle a otevře si tak dveře k dalším nabídkám. Magazín FirstStyle tedy vyhlásil anketu. Zajímalo je, koho si vy, čtenáři, zvolíte za herecký objev roku 2020. 

Nabídli vám pětici jmen. Charismatického Jana Cinu, krásnou Gabrielu Gášpárovou, sportovce Vavřince Hradilka, talentovaného Štěpána Kozuba a nezapomenutelnou Brigitu Cmuntovou. Vy jste rozhodli, a to bez sebemenších pochyb, že vítězkou se stane Gabriela Gášpárová. Její náskok v anketě byl opravdu obrovský, takže vás musela hodně okouzlit.

A co tedy o téhle kočce víme?
Teprve v roce 2019 přišla do Prahy z Velké Bíteše, aby zde studovala Newton College. Asi ani ona sama netušila, co všechno jí zde čeká. Sen stát se herečkou si splnila už letos, když se objevila ve filmu Ubal a zmiz po boku takových hvězd jako je Martin Hofmann, Matouš Ruml, Tomáš Matonoha další. S režisérem Magnuskem se dohodla na spolupráci v rámci seriálu Škola života, který má 52 dílů, obsadil ji i do snímku Stáří není pro srabi. Bude určitě zajímavé ji sledovat, může to dotáhnout hodně daleko.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama