reklama

Rozhovory s jezdci na rallye Dakar: Dnes exkluzivně na SPORT 5!

reklama

V sobotu si jezdci na slavné rallye Dakar užívali volný den. Většinou si léčili šrámy, ladili své stroje a připravovali se na nedělní maratonskou etapu. Drtivá většina z nich si však také našla čas na exkluzivní rozhovor i pozdravy fanouškům. Vše uvidíte už dnes od 21. hodin na stanici SPORT 5.

Legendární vytrvalostní závod má za sebou polovinu. Čeští jezdci si zatím vedou dobře. Martin Michek, Tomáš Enge, Martin Prokop, Aleš Loprais, Libor Podmol a další dělají České republice skvělé jméno. Poslední jmenovaný se sice do soboty probudil se zánětem šlach na ruce, přesto chce Dakar dokončit. Stejně jako ostatní totiž i mistr světa ve freestyle motokrosu cítí obrovskou podporu z domova. Takže i když jsou jezdci velmi unavení, na rozhovory si udělali čas moc rádi.

Pro všechny milovníky Dakaru je tak už dnes večer připravena parádní lahůdka. Jak se borci v Saúdské Arábii cítí, co pro ně zatím bylo nejtěžší, jak závod prožívají a mnoho dalšího se dozvíte v sobotu ve 21. hodin na stanici SPORT 5, která je dostupná zdarma v síti pozemního digitálního vysílání. Není samozřejmě náhoda, že rozhovory budou k vidění právě zde. SPORT 5 má totiž ve spolupráci se CNN Prima News reportéra a kameramana přímo v Saúdské Arábii. Dostanete tak vše naservírování nejen exkluzivně, ale také přímo z centra dění. Všichni fanoušci motorismu tak mají o programu na sobotní večer jasno – 21. hodin stanice SPORT 5.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama