reklama

Letošní Dakar bude velkolepý. Buďte u toho díky stanici SPORT 5

reklama

Exkluzivní přímé přenosy a reportáže od štábu přímo na místě, živé studio v Praze, jedineční hosté, pohledy do zákulisí týmů a spousta dalších zajímavých informační. Na to se díky televizi SPORT 5 mohou těšit fanoušci legendární rallye Dakar, jejíž 43. ročník startuje prologem 2. ledna už podruhé na území Saúdské Arábie. Bude to velké, bude to zábavné. A vy to můžete mít díky jediné české sportovní televizi šířené volně a zdarma naservírované až do vašich obýváků, ložnic i koupelen.

Dakar je zábava, napětí a vlastně i tak trochu romantika. Při pohledu na písečné duny a nekonečné pláně si kdekdo posteskne, že být tam také, co by bylo něco…a určitě bylo! Jen si nejspíš málokdo umí představit, jakou dřinu tato rallye pro závodníky znamená. Televize SPORT 5 vám to na začátku příštího roku přiblíží tak, jak to tu ještě nebylo. 

Dvanáct etap a více než 7500 kilometrů úžasnou krajinou si vychutnáte způsobem, kterým vám tuhle chuťovku mezi dálkovými rallye ještě nikdo nenaservíroval. Závod se koná pravidelně od roku 1979. Z původní tratě, která vedla z Paříže do Dakaru se v roce 2008 přesunul na Jihoamerický kontinent a současnou podobu závodu, kdy trať křižuje Království Saúdské Arábie, má od roku 2020. Startovní a cílové město je shodné – Jeddah. 

Na CNN Prima News a Rádiu Beat dostanete každý den porci klasického zpravodajství. Výraznými partnery projektu RALLYE 2021 televize SPORT 5, jsou týmy TATRA BUGGYRA RACING (pod vedením ředitele týmu Martina Koloce) a ORION – MOTO RACING GROUP (jež vede Ervín Krajčovič), které patří těm velmi zkušeným a za poslední roky si vybudovali silnou pozici v Dakarském startovním poli. Jako partneři týmů, díky nimž je česká účast takto vysoká, jsou například: Tatra, Big Shock, Jawa, Sencor, a mnoho dalších.

Pouze na stanici SPORT 5 si v rámci Dakaru dojdete pro hlavní chod a ještě něco navíc. To vše zdarma, protože za tuto jedinou sportovní televizi u nás nemusíte nic platit. A jelikož Saúdská Arábie je bezesporu nádherná země pyšnící se bohatou kulturou, těšit se můžete i na spoustu zajímavosti. Co je pro vás tedy připraveno?

Studio „SPORT 5 kolem nás“
– před zahájením Rallye Dakar 2021
– premiéra pořadu 14. 12., 21. 12., 28. 12. 2020 + vždy 4x repríza
– zajímaví hosté 
– moderuje Barbora Hlaváčková

Studiový pořad “RALLYE 2021“
– od 3. 1. 2021 do 15. 1. 2021 včetně
– LIVE každý den od 21:00 + 3x repríza (1.repríza ve stejný den cca 23:15, 2. a 3. repríza následující den cca 9:00 a 13:15)
– zde vám budou představeni závodníci i jejich cíle, samozřejmě také konkurence, která je letos čeká. Dozvíte se, jak fungují jednotlivé týmy, dočkáte se online vstupů do studia přímo ze Saúdské Arábie atd.

Studio „RALLYE 2021“
– po ukončení Rallye Dakar 2021
– premiéra + 5x reprízaREPORT
– denní zpravodajský blok
– denně v premiére 19:00 + 3 reprízy. (1.repríza tentýž den od 23h, 2. a 3.repríza následující den 7:30 a 13h

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama