reklama

Gašpárová si neodpočine ani o víkendu. Maká pro rodinou firmu!

reklama

Nebudeme daleko od pravdy v tvrzení, že Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová patří k největším kometám letošního roku. Ještě před pár měsíci o ní věděli jen zasvěcení, dnes má roztočené čtyři filmy, s Milanem Peroutkou natočila videoklip a zakázek na focení má doslova hromadu. Čekali byste, že když jede o víkendu domů, tak si odpočine? Tak jste na omylu.

Tahle sexy brunetka se během velmi krátké doby stala jednou z nejvyhledávanějších českých celebrit. Ne nadarmo po ní už sáhlo hned několik režisérů a prestižní firmy si ji pravidelně vybírají na mediální kampaně. Stojí za tím samozřejmě dřina. Gabriela například začala navštěvovat hodiny zpěvu pod vedením respektované odbornice Lindy Finkové, pravidelně cvičí, dbá na správnou stravu a tak dále. Zkrátka dělá všechno proto, aby se na špičce udržela. Dalo by se tedy předpokládat, že alespoň o víkendu bude odpočívat a dá si „nohy nahoru“. Jenomže to tak není. Gabriela má velmi silnou  vazbu na svou rodinu a nedá na ní dopustit . Málokdo ví, že má tři bratry a každý z nich má batole, které ona bezmezně miluje.

Gášpárová totiž o víkendech jezdí do Velké Bíteše a vypomáhá v rodinné firmě JagarDesign (mrknout se můžete zde), která se specializuje na strojní vyšívání a potisk textilu. Když chcete vyrobit nášivku, jen těžko u nás budete hledat větší odborníky. Výšivka může být jak na vámi dodaném materiálu (kromě oblečení třeba i prostěradla, ubrusy, dečky či autopotahy a další), tak i na materiály ze sortimentu společnosti. Na výběr tak máte mikiny, trička, bundy, ručníky, čepice. Firma vyšívá textil účastníkům lednového Dakaru jako například týmu BUGGYRA nebo týmu Ervina Krajčoviče, za který startuje Martin Michek. „Jasně, že bych si někdy raději někam zalezla a měla klid, na druhou stranu alespoň nezahálím a nemám čas na lumpárny a rodina je pro mě opravdu všechno,“ směje se Gabriela. Nevím, jak vy, ale mi bychom ji rádi viděli „lumpačit“. Ovšem je fajn vidět, že cíle, které si Gášpárová vytyčila, myslí vážně a také pro ně hodně obětuje… 

A jen tak mimochodem, režisér Tomáš Magnusek dostal od Gábiny parádní dárek vlastní výroby. S originální čepicí teď bude vypadat nejlépe ze všech režisérů v tomto a všech přilehlých Vesmírech.

Zajímavé video je k shlédnutí zde:

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama