reklama

Rallye závodník Pech podpoří charitativní kalendář. A vy můžete vyhrát parádní televizi!

reklama

Kvůli pandemii koronaviru byla letošní sezóna automobilových soutěží hodně zvláštní. Přesto v ní dokázal Václav Pech junior získat svůj osmý mistrovský titul v rallye. A teď dokázal, že má také dobré srdce, protože se rozhodl podpořit charitativní kalendář Art 3000. Ale to není zdaleka všechno!

Václav Pech je veselá kopa. Když zjistil, že jedna z hvězd charitativního kalendáře (mrkněte se zde), Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová má velký sen svést se v závodním autě, přispěchal s nabídkou, která se neodmítá. Slíbil jí totiž, že ji sveze v „závodním módu“. Tedy tak, jak osminásobný český šampión jezdí ostré závody. Splní tedy krásné Gášpárové přání, ovšem nebyl by to on, kdyby k tomu nepřidal něco navíc. Ve spolupráci se značkou Sencor se totiž rozhodl udělat tipovačku o parádní UHD Smart televizor (podívat se můžete zde) v hodnotě 9 999 korun! 

Musíte pro to udělat jen jedno jediné – napsat na mail info@firststyle.cz svůj tip, zda Gášpárová bude během jízdy Pecha prosit, aby zastavil, nebo s ním dojede až do cíle. Ze správných odpovědí pak vylosujeme jednoho šťastlivce, který dostane pod stromeček skvělý dárek v podobě zmíněné televize. „Já za sebe říkám, že to zvládnu celé. A jestli ne, tak…nevím,“ směje se sympatická brunetka. Příliš času na své tipy ale nemáte. Pech s Gášpárovou pojedou už tento týden ve středu, tedy 16. prosince. Ale televize Sencor za jeden mail přeci stojí, nebo ne?

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama