reklama

Parádní úspěch: České modelky a fotograf Matušinský se proslavili v Indii!

reklama

Před několika dny se čeští fanoušci slavné značky Jawa dočkali několika prvních kusů stroje inspirovaného slavnou „kejvačkou“. To, že byly během chvíle vyprodané, je celkem jasné. Zároveň vzniklo několik fotek z dílny fotografa Filipa Matušinského, které ve společnosti Mahindra, která motorky vyrábí, vyvolaly doslova nadšení.

Když se spojí česká krása v podobě modelek Gabriely Gášpárové a Kateřiny Liškové, zlaté ruce a oko Filipa Matušinského a legendární Jawa a vše se zasadí do panoramat Prahy vznikne z toho kombinace, která musí uchvátit. Tak nějak se tedy čekalo, že v České republice budou snímky bodovat. Všimli si ji však i v Indii a bossové továrny Mahindra okamžitě volali, jestli by fotky mohli mít. Zároveň požádali i o video, vše pro celosvětové použití. „Je to skvělé, nic takového by mě ani nenapadlo. Ale je fakt, že ta motorka je úžasná. A ve spojení s retro outfity a úžasnou scenérií Prahy se vlastně ani nedivím, že fotky vyvolaly takový ohlas,“ vysvětluje se Dívka roku 2016 Gášpárová.

V lednu se do Česka dostane další zásilka těchto strojů, tentokrát jich bude více, než jen několik kousků. Tou dobou už bude zřejmě na světě i speciální edice číslovaných plakátů s podpisy modelek a fotografa vytvořených právě ze zmíněných fotografií. „Prý jich bude rovný tisíc a budou viset ve všech showroomech značky po celém světě. Je to skvělé, třeba pak dostaneme z Indie další práci,“ směje se Lišková, která je navíc nadšená motorkářka. A kdo ví, třeba dvě české kočky jednou přijedou do Dillí ne na babetě, ale na Jawě. To by teprve bylo pozdvižení!

Foto: Filip Matušínský

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama