reklama

Naděje české MMA se sejdou příští týden v Příbrami. Sledujte živě na SPORT 5

reklama

Pokud jste fanoušky tvrdých chlapů a máte rádi MMA, v sobotu 17. října zkrátka nemůžete propásnout přenosy 4. kola amatérské MMA ligy na stanici SPORT 5. Bude to docela určitě velmi zajímavá podívaná plná parádních soubojů.

Největší naděje současná české MMA na jednom místě, to je další kolo prestižní amatérské ligy. Jasně, logicky nemůžete očekávat top jména z tohoto sportu. Ovšem kdo ví, jestli právě mezi borci, kteří se v Příbrami představí, se neobjeví nějaká budoucí super hvězda. Nic není nemožné, dokonce je to celkem pravděpodobné. Stačí se podívat na začátky dnešních nejlepších zápasníků MMA. Všichni si museli úspěch tvrdě vybojovat nejprve v zápasech podobných soutěží amatérů. 

Jisté je však jedno – všechny duely se „pojedou“ naplno a bez úlev. Borci si moc dobře uvědomují, že pokud chtějí v tvrdé konkurenci prorazit, musejí nejen tvrdě trénovat, ale také formu „prodat“ v ostrých zápasech. Nicméně pokud v sobotu 17. října do Příbrami nedorazíte osobně, nemusíte toho litovat. Televizní stanice SPORT 5 vám živě přinese to nejpodstatnější. O adrenalin ani dramatické momenty určitě nebude nouze, takže si nezapomeňte naladit SPORT 5.

Sobota 17. října MMA z Příbrami na SPORT 5:
– live přenos v 9.55
– live přenos ve 12.30
– live přenos v 15.20
– pokud nechcete přijít absolutně o nic, najděte si live stream na facebookové stránce SPORT 5 (od 10. do 17. hodin)

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama