reklama

Staň se tváří značky Bogner: Získáš peníze a nastartuješ kariéru

reklama

Získat dnes dobrou práci jako modelka je celkem problém. Doba je zlá, co si budeme povídat. Ovšem najdou se i značky, které se s ní dokáží poprat lépe, než ostatní. Jednou z nich je i známá německá značka Bogner, která teď hledá nové tváře. Je to obrovská šance jak pro začínající modelky tak i pro dívky, které už mají v branži nějaké zkušenosti. Šanci však mají i chlapci!

Chceš se stát modelkou nebo modelem? Nebo už máš zkušenosti, ale chceš zkusit něco nového? Ať tak nebo tak, stát se tváří Bogner může být skvělý start nové kariéry stejně, jako výzva posunout se zase o něco dále. Navíc Bogner je opravdu luxusní značkou, která byla založena už v roce 1932 a za tu dobu si získala celou řadu spokojených zákazníků. Je dlouhodobým lídrem vynikajících sportovních kolekcí, klade důraz na nejnovější módní trendy při zachování funkčnosti modelů. Exkluzivitu snad ani není třeba zmiňovat, ta je samozřejmostí.

Zkrátka Bogner rozhodně není žádnou druhořadou značkou, ale naopak lídrem ve světě módy, zejména pak lyžařské. Každý, kdo se značkou spojí svoji tvář a jméno z toho tedy bude logicky profitovat. A nejde jen o prestiž. Vybrané modelky a modelové získají finanční odměnu i poukázky na zboží. Tak jako Anička, na kterou se můžeš podívat ve fotogalerii. Studovala v Londýně, teď žije v Praze a už se o ni perou světové agentury.

Pokud si myslíš, že se můžete přihlásit, nebo máte kamarádu nebo kamaráda, kteří by to chtěli zkusit a je jim od 18 do 26 let, pak je třeba splnit následující:

Na mail hledametvar@mediaservis.info pošli:
1. své jméno, věk a kontakt na sebe (mail, telefon)
2. minimálně tři fotky (portrét, v lyžařském outfitu a v plavkách či prádle)
3. v krátkosti popiš, proč právě ty bys měl(a) být tváří značky Bogner

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama