reklama

Den s Fleetem Praha 2020

reklama

Specializovaný magazín FLEET firemní automobily uspořádá 10. září v prostorách závodiště ve Velké Chuchli akci s názvem Den s Fleetem Praha. Více než desítka automobilek na ní představí své nejnovější modely, většina z nich bude k dispozici také ke zkušebním jízdám. Akce je určena pro zástupce provozovatelů vozových parků všech velikostí, tedy od živnostníků a podnikatelů s jedním vozidlem až po zástupce velkých společností s desítkami či stovkami firemních vozů.

Den s Fleetem Praha 2020 navazuje na již čtrnáctiletou tradici těchto setkání „lidí kolem firemních aut“ a v rámci svého programu nabídne vedle možnosti vyzkoušet si několik desítek vozidel v běžném provozu také konferenci s přednáškami a panelovou diskusí zaměřenou na problematiku elektromobility ve všech jejích podobách. Elektromobilita je koneckonců také hlavním tématem akce, jakkoli budou automobilky prezentovat i vozy s konvenčním pohonem.

Program akce začíná ve čtvrtek 10. září v 9:00 hodin a trvá do 16:00 hodin. Účast na akci je pro zástupce firemních vozových parků, podnikatele a živnostníky zdarma, parkování v místě konání akce je pro hosty zajištěno, stejně jako catering. Máte-li o účast na Dnu s Fleetem 2020 zájem, můžete se přihlásit zde.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama