reklama

Kristýna Kubíčková má nové poprsí: Kvůli chlapům jsem do toho nešla

reklama

V roce 2016 se Kristýna Kubíčková stala druhou vicemiss České republiky, ve stejném roce získala i titul Miss Earth. Přesto se rozhodla pro o augmentaci poprsí. Prý to v žádném případě nedělala kvůli mužským pohledům, ale protože zkrátka chtěla být spokojená se svým tělem.

Kristýno, proč jste si nechala upravit poprsí?
Poprsí jsem si nechala upravit z toho důvodu, že jsem minulý rok přibrala přes 10 kilo které jsem teď zhubla a na poprsí to bylo znát.

Předpokládám, že šlo o zvětšení. Takže jakým číslem se teď můžete pochlubit?
Ano, šlo o augmentaci poprsí. Velikost poprsí je skoro stejná šlo mi o vyplnění a zlepšení tvaru.

Jak se teď cítíte? Myslím tím, zda máte třeba vyšší sebevědomí…?
Samozřejmě o malinko mám i vyšší sebevědomí, ale to je z důvodu, že jsem s výsledkem spokojená. 

Proč jste vlastně zákrok podstoupila? Kvůli chlapům?
To rozhodně ne. Šla jsem do toho kvůli sobě a proto, že chci být se svým tělem spokojená. A to je podle mě nejdůležitější.

Čekala jste, že bude výsledek právě takový, jaký je?
Ano. Jelikož jsem byla na 3D scanneru před operací, tak už jsem viděla přibližný výsledek. Takže jsem věděla, co mohu očekávat.

Jaké bylo probuzení po operaci? Co jste udělala jako první?
Probuzení bylo náročné, ale zpětně si myslím, že to bylo hlavně narkózou. Jako první jsem hledala svůj mobilní telefon, abych zavolala příteli. Ten mě přijel hned navštívit a pak samozřejmě i rodičům, že jsem v pořádku. Ale upřímně moc si z návštěvy přítele ani telefonátu nepamatuji, jelikož jsem byla ještě oblbnutá narkózou.

Cítila jste po zákroku bolest? Jak dlouho?
Cítila jsem nepříjemný tlak na hrudi a celá bolavá z narkózy. Druhý den jsem už v pořádku dojela domů, a bolesti sice byly ale bylo to den o de dne lepší a po zhruba deseti dnech už jsem ani o tom, že jsem na zákroku byla nevěděla.

Proč právě implantáty Motiva, měla jste dobré reference?
Chtěla jsem, aby byl výsledek operace nejvíce přirozený. Ergonomické implantáty mají měkký gel, takže implantát není v prsu cítit. I když jsou kulaté, tak ve stoje tvoří kapky a v leže vypadají přirozeně. Navíc tyto implantáty mají moje kamarádky a moc se mi líbily. A v neposlední řadě jsem si je zvolila i z toho důvodu, že ráda sportuji a běhám a i z tohoto hlediska jsou pro ženu nejvhodnější.

Doporučovala byste zákrok i jiným ženám?
Ano, já jsem nadmíru spokojená zákrok doporučuji ženám, které nejsou spokojené se svými přirozenými prsy. 

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama