reklama

Spergerová tváří prestižní značky pod křídly nového manažera?

reklama

Stále ještě úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová zažívá po pracovní stránce velmi plodné období. Mimo to že se pilně připravuje na maturitu a na zkoušky na o školu tak jde z kšeftu do kšeftu, může si vybírat z mnoha nabídek. V malém českém rybníčku je to parádní úspěch, který jí může většina kolegyň jen tiše závidět.

Zatím se neví, kdy proběhne letošní finále Miss Czech Republic. Kvůli pandemii nového typu koronaviru je spousta podobných akcí odložena, termíny v nedohlednu. Denisa Spergerová si tak titul stále ještě může relativně dlouho užívat. Jedním dechem je však třeba dodat, že sexy brunetka rozhodně nezahálí, spíš právě naopak. Má před sebou  natáčení dvou filmu i focení titulky pro luxusní časopis. A jak to vypadá, asi se stala tváří značky Bogner. V butiku jsme ji totiž načapali s velkou „výslužkou“ a těžko předpokládat, že se zde zboží rozdávalo jen tak. „Zatím se mě nic netahejte, vše se včas dozvíte,“ usmívala se Spergerová.

V kuloárech se navíc proslýchá, že by si ji vzal pod svá křídla prostřednictvím agentury Pure Model Romana Holárka, jeden velmi schopný manažer, který už zastupoval celou řadu hvězd. Pokud je to pravda, dá se předpokládat, že bude mít Denisa ještě více práce  a zamíří na vrchol. No, budiž jí to přáno a konečně je o ní také slyšet. Vždyť po zisku korunky pro vítězku Miss Czech Republic, (kterou mimochodem ještě nedostala), jakoby se po ní slehla země. Majitelka soutěže Taťána Makarenko má zřejmě plno jiné „práce“, než shánět kšefty „svým“ dívkám…

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama